| Yo98 a întrebat:

Dau funda celui mai bun sfat.Am si eu o problema cam ciudata.Eram la scoala si mai erau 5 minute pana se suna de iesire. Aveam germana, iar profa se ridicase de pe scaun sa plece.Atunci au oprit-o doua fete din drum sa vorbeasca cu ea.Eu si cu 3 colegi am iesit din clasa.Cand am venit, colegii ne-au spus ca ora viitoare ne va asculta di tot ce am facut.Ce sa facem ca sa evitam lucrul asta?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Probabil ca fetele acelea sunt niste paracioase.Ora viitoare va ridicati in picioare si va cereti scuze daca ati suparat-o cu ceva pe profesoara.Si nici nu cred ca isi va pierde timpul sa va asculte pe voi din toata materia, a zis asa doar ca sa va sperie si probabil ca asteapta niste scuze de la voi.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Singura solutie e sa lipsiti de la ora dar de ascultat tot nu scapati

| DNSK a răspuns:

Inveti! nu-i mai simplu?

| yobhaaa a răspuns:

Mergi la fetele acelea si intreaba-le ce i-au spus profei / va puteti cere scuze/ poti invata! sper ca te-am ajutat! o seara placuta!