| deealove a întrebat:

Buna azi la scoala cand am iesit am iesit cu trei colegi. ce-i de la a 8-a A unde se afla un baiat de care imi place l-a oprit pe unul din colegii mei si unul din colegii lui s-a luat de mine si el la strans de gat si i-a zis las-o in pace si dupa a mai zis pentru tine! oare ma place? help fara chestii ocupa-te de scoala...

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Il poti intreba de ce a facut asta. poate iti spune.dar.nu trage concluzii pripite.happy

| fluturas a răspuns:

Poate ca da, poate ca nuwinking
nu inseamna neaparat ca te placewinking dar cu siguranta ii un baiat de treaba si ii ia apararea unei fete happy ramane sa vezi pe parcurs, incearca sa te apropii mai mult de el kiss

| DeeDee a răspuns:

Poate ca te place, dar nu cred ca ai vrea sa ai o relatie cu un baiat care isi strange colegul de gat. O amenintare sau un pumn ar fi fost mai normal, zic eu. Adica, in viitor cine zice ca nu va deveni atat de violent si cu tine, daca faci ceva ce nu ii convine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca spun ca da, tu te uzi cate-oleaca? da ii place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama. Daca a recurs la un gest criminal? Bestial nu alta. Drama contemporana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este cam fraierici daca atrage atentia unei fete prin gestul acesta.