| SteffiCifor a întrebat:

DAU FUNDA! hei...imediat e aniversarea parintilor mei si nu stiu ce sa le fac cadou...am strans 75 lei si 50 bani si habar nu am ce sa le iau. vreau niste idei de la voi. va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Iho a răspuns:

Hey...buna.
Eu nu cred ca pe parintii tai iar face mai fericiti daca le-ai cumpara ceva cu bani. (bunuri materiale)
Oferale ceva facut de tine (sa le deomnstrezi ca tii la ei si ca ii iubesti), sa stie ei ca te-ai straduit, sa le ridici zambetul pe buze, nu conteaza cum iese. bine rau gestul conteaza si eu cred ca lucrul acesta o sa-i incante.

4 răspunsuri:
| Klews a răspuns:

-Un tort bun de ciocolata care sa scrie " La mai multe aniversari", care sa se incadreze in cel mult 30 lei, sau
-Un cadou pentru tata: un ceas sau un parfum sau haine( daca le stii marimea) si unul pentru mama ( parfum, bijuterii, flori, cosmetice)
Florile sunt obligatorii(cel mai frumos e un buchet de trandafiri rosii, cel mult 20 lei.)
Poti sa-i duci in restaurant daca vrei.
Eu asa am facut si sunt mult mai fericiti ( pentru mama o sedinta la spa, ce zici?)
Bafta! Nu uita sa faci curatenie in casa! laughing

| Klews a răspuns:

-Un tort bun de ciocolata care sa scrie " La mai multe aniversari", care sa se incadreze in cel mult 30 lei, sau
-Un cadou pentru tata: un ceas sau un parfum sau haine( daca le stii marimea) si unul pentru mama ( parfum, bijuterii, flori, cosmetice)
Florile sunt obligatorii(cel mai frumos e un buchet de trandafiri rosii, cel mult 20 lei.)
Poti sa-i duci in restaurant daca vrei.
Eu asa am facut si sunt mult mai fericiti ( pentru mama o sedinta la spa, ce zici?)
Bafta! Nu uita sa faci curatenie in casa!

| SteffiCifor explică (pentru Klews):

Mersi mult si considera k ai a doua funda...:* pupici si msss

| SteffiCifor explică:

Ceva ce sa se incadreze in vreo 100 lei...ca cam atat mai pot sa strang