| Dragotta a întrebat:

Dau funda la cine imi raspunde sa vad care imi raspunde la asta laughing)

Deci un om vine la bar.Barmanul ii da un pahar cu apa si scoate pistolul. Iar omul i-a spus multumesc.

De ce a spus omul multumesc si de ce barmanul a scos pistolul?

Răspuns Câştigător
| IoanaAndrei a răspuns:

Pentru ca omul sughita. De asta a cerut un pahar cu apa. Dar barmanul a scos pistolul si l-a speriat, si i-a vindecat sughiturile. Omul i-a multumit.

3 răspunsuri:
| SteauaNordului a răspuns:

omul era client fidel barului vroia sa bea o apa si sa isi aprinda o tigara. Fiinda nu avea bricheta barmanul ii ofera una ( sub forma de psitol) cred

| Adetomi27 a răspuns:

Un prienten de-al omului cu berea a venit si a spus: -Da-tii berea sau va impusc.
Vazand primul om gestul prientenului sau zice,, multumesc'' iar barmanul scoate pistolul deoarece se simte amenintat

Am nimerit?big grin

| oanizinhaonix a răspuns:

Sughitza si a cerut apa dar barmanul fiind mai istet l-a speriat ca stia ca sughitzul trece mai repede de la sperietura decat de la apalaughing

funda?:X