| cinevaiubestepealtcineva a întrebat:

! dau funda! sunt nascut in 21 decembrie sunt in zodia sagetator sau capricorn (sunt nascut dimineata daca ajuta cu cevabig grin laughing )

4 răspunsuri:
| lala178 a răspuns:

Cunosc pe cineva care e nascut pe 21decembrie si la fel este sagetator, dar mai mereu gaseste articole( cani, lumanari personalizate) in care ziua de 21 decembrie este inclusa in zodia capricorn laughing

| andrei a răspuns:

Sagetator:p ca si mine

| ♥┘ℜø©ֆ¡ ┌♥┘ a răspuns:

Inclusiv 21 se pune

deci esti sagetator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt nascuta pe 20! Potrivit numeroaselor articole citite de mine pe internet, am inteles ca oamenii nascuti de la 23 noiembrie pina la 21 decembrie sunt sagetatori. Intra aici http://godessdiana88sex1.blogspot.com/......neral.html
Daca te intereseaza parerea mea, eu cred ca cei nascuti pe 20-21 decembrie sunt sagetatori spre capricorni, iar in caracter se intilnesc cit calitati de la o zodie, atit si de la cealalta.