| AlinaHoran a întrebat:

DAU FUNDA! URGENT!big grinbig grin
Va rog frumos dati-mi si mie mai multe exemple de comentarii pentru hi5 (pentru un baiat, are 20 de ani )

Vreau sa il impresionez
Comentariile sa fie de bine ( bineinteleslaughing )...:X

Asa si pe langa comentarii as vrea sa imi dati exemple si de niste conversatii care se lungesclaughinglaughing ...si sa fie interesante... el e pasionat de masinibig grinbig grinbig grin

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| madvideo a răspuns:

"daca as fi ca toate prietenele tale de pe hi5 poate ti-as trimite un comm, dar eu sunt diferita si de aceea te rog sa vb pe priv."laughing