| naitreaba a întrebat:

Intrebare pentru fete din partea unui baiat!
Ce subiect este interesant pentru voi? Daca sa vrea sa deschid un subiect, care v-ar interesa cel mai mult? Dati-mi exemple de cateva subiecte interesante pentru fete.

Răspuns Câştigător
| WasabiLee a răspuns:

Asta e o problema des intalnita cand unui baiat ii place de o fata si incearca sa se apropie de ea. Parerea mea este sa ramai deschis la oportunitati si sa fi creativ, gen sa dezvolti orice subiect iti este oferit. Cu alte cuvinte alfa ce ii place si vezi daca esti pe aceeasi lungime de unda. Daca nu, nu te apuca sa te documentezi, ca nu merge si tine mult, fi tu insuti, lasa-o sa te placa pentru cine esti tu cu adevarat.

6 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Cand aveti interese comune, principii, valori s. m. d. p poti purta o discutie pe n subiecte.

| Dia a răspuns:

Buna.
Depinde ce o intereseaza si pe ea, ca nu poti sa-i vorbesti despre volley daca ea face dans. laughing
Pai. afla ce-i place, intreab`o despre pasiunile ei, apreciaza pasiunile unei fete... un sfat: incearca sa nu vorbesti niciodata despre greutate si inaltime. astea sunt subiecte mai grele pentru fete, in general laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tin cu Petrolul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

~Arta [dans, pictura, poze], majoritatea fetelor adora baietii care stiu sa danseze [printre care si eu; xlaughing]
~Shoppingul [nu neaparat plimbari la mall, dar ne place sa discutam despre haine, etc]
~Aproape orice banalitati [concursuri]
~Ne place mult sa stim despre ce se intampla in jurul nostru [oameni, animale, plante]
Stiu ca poate ti se pare plictisitor, dar astea suntem noi, fetele.Success in dragoste:*.

| bianka03 a răspuns:

Muzica..sau profita de moment si leagate de ce face ea atunci: un comentariu dragut si la locul lui cat sa ii atragi atentia, asa va continua si eahappy