| Irmmma a întrebat:

Dau fundita! Cum pot sa fac un colaj cu melodii.AM descarcat 'goldwave'. asta e pentru taiat melodiile nu? Dar ce program imi trebuie ca sa le lipessc? va rog ajutati-

Răspuns Câştigător
| Zambete89 a răspuns:

Bună

Eu pe acesta il folosesc:

http://sirburuslan.com/......MediaJoin/

Pa-pa :*

2 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

E bun Movie Mker, poti scurta din melodii si le poti lipi.+ ca il ai deja instalat in calculator in bara de star la all program!winking. Bafta:X

| Sill a răspuns:

Le poti lipi cu movie maker.Ideea e sa nu pui videori sau imagini pe linia pentru imag/video(prima linie) ci pune acele secvente de melodii in a doua linie si apoi salveaza videoclip'(melodia)
Asta stiu eu cel putin