| cosmin555 a întrebat:

Dc imi arata Server Down la EmpireMt2. Nu am ban si nici alt cont nu merge mereu arata asa dc? lu varmiu ii merge pe cronikal

3 răspunsuri:
| Daea a răspuns:

Din pacate, nu stiu sa iti raspund... Dar, te pot ajuta cu un sfat, posteaza intrebarea la categoria,, Tehnologie'', acolo sigur vei primi un raspunshappy
Bafta! happy

| stfnn a răspuns:

Pai.cateodata trebuie sa incerci de mai multe ori ca nu merge din prima.
Oricum bafta! Si mai incearca... intreaba mai multi prieteni sau nu stiu... Sper sa reusesti!

| stryder a răspuns:

Am auzit ca nu mai primesc romani pe server,,, serverul le identifica ip se vede clar ca este ip romanesc si nu ii primesc foarte ingenios dar 3/1 din server era populat de romani asa ca daca am dreptate in privinta ip-urilor romanesti serverul va da faliment