| Kitty77 a întrebat:

Dc nu merge sa mai intru pe facebook. Zice : Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later. Asta scrie cand dau pe pagina ca sa ma loghez...Si nu aparte nimic decat Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later.
Va roog! Help meee:*

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Au probleme tehnice și ești rugată să revii mai târziu.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil sa ai virusi in copmuter. Daca e asa ar trebui sa-ti apara acolo dupa ce te loghezi :'set up 1' si iti scaneaza documentele, daca nu poate fi orice alta problema...