| 5SOS a întrebat:

Dc se spune ca nu e bine sa ii spui direct unui baiat ca il placi?

Răspuns Câştigător
| GFantastikBaby a răspuns:

Probabil pentru ca uneori baiatul respectiv nu are aceleasi sentimente. Si mai ales daca e un tip mandru si orgolios, care se crede "superstar" ar putea sa te ia peste picior si sa te faca "disperata". big grin Crede-ma, se poate intampla. Dar depinde de baiat. In unele situatii e foarte bine sa ii spui ce simti, in altele nu...

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine a zis asa ceva e prost/a.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Nu este adevarta, trebuie sa-i spui in fata.
Pa, pa.

| Shinen a răspuns:

Buna!
Pai, depinde de persoana. Daca e un tip aiurea e mai bine sa nu ii spui chiar direct, din prima pentru ca s-ar putea sa reactioneze urat. Daca e de treaba, cred ca e Ok sa ii spui.

Pa, pa.

| FineBroAndy a răspuns:

Pai eu sunt baiat si sincer mi-ar placea ca fata de care imi place sa imi spuna direct in fata big grin

| LadyBoo_9921 a răspuns:

Cine zice ca nu trebuie sa ii spui?big grin trebuie. sa fi directa.asa le plac baietilor fetele tongue directe

| adrian_2442 a răspuns:

Pentru ca iti prinde slabiciunea si te manipuleaza cum vrea el sau poate ca el nu te place si doar se preface si profita de tine uite id daca vrei sa vorbim merelgajo16