| EdiT a întrebat:

De 5 minute am terminat Call of Duty - Modern Warfare 3. big grin Voi ce faceti?

Răspuns Câştigător
| Seby80 a răspuns:

SI eu l-am terminat, deci sa iti zic. O grafica uluitoare, un gameplay de nereprosat, o poveste foarte interesanta, dar sunt foarte dezamagit la final, foarte stupid dupa parerea mea, inamicul ramane spanzurat, tu aproape mort iti aprinzi o tigara si incepi a fuma, cam atat, campania se termina la 50.3%, ceea ce face curiosi multi playeri infocati dupa Call Of Duty, seria Modern Warfare. Eu iti recomand sa il joci, o sa iti placa sigur! O zi buna!

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Aha.bene...si MW3 merita jucat sau?confused

| RyugaHideki a răspuns:

Joc un joc onnline impruna cu mine. Un cont la pc unul pe laptop laughing

| Angelin2259 a răspuns:

Si eu cam tot de 5 minute l-am terminat. Sunt multe detalii. Grafica buna, povestea incitanta, te tine in suspans. Nu inteleg de ce la campaign dupa ce-l omori pe Makarov ramane la 50%... Nu stim ce se mai intampla cu Frost dupa ce moare Makarov. Probabil ca vor scoate MW4, sau cine stie. Nu-mi plac insa lucruri, legate de story. Grafica te face sa crezi ca esti acolo, legat de muzica, restul sunetelor si video am o parere foarte buna. Ce ziceam de story: In primul rand, nu mai esti Soap, esti Yuri. In al doilea rand, Soap moare, dar moare exact cand incepi sa te obisnuiesti cu el, adica in sfarsit il vezi la "fata" dupa ce ai jucat MW1 si MW2 fara sa o vezi. Apoi moare si Yuri in final, cand esti in pielea personajului Captain Price, caracter cu care nu mai joci de cand tragi de pe acoperis cu sniper-ul, cand Yuri si Makaraov erau tineri si nelinistiti. Imi place ca la final Captain Price isi aprinde trabucul. Nu inteleg de ce unii il considera "insultator", ideea pentru moartea lui Makarov a fost una stralucita, pacat insa ca nu-l vedea nimeni. Imi place ca isi aprinde tigara ironic, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Dupa parerea mea, o serie (MW1, MW2, MW3) pe care as mai juca-o peste vreo 10-15 ani.