| monicaaa17 a întrebat:

De care user va simtiti atras? Tinand cont fie de poza de profil,fie de răspunsuri, atitudine etc?

60 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Sunt șanse mai mari sa vina apocalipsa decât sa ma simt eu atras de cineva de pe TPU, sau net

| Justme79 a răspuns:

Hmm sincer nu mă simt atrasa doar îmi place felul lui de a fi "Celceștietot" mi se pare destul de ok happy

| Drimmero a răspuns:

Dorotheea, i love you! esti febletea mea aici.

Nu stiu daca ma pot simti atras de cineva pe internet, am comis greseala asta,, dar nu o mai fac, pana la urma urmei sunt niste pixeli si un nick generator de raspunsuri.

| Dalmore a răspuns:

Nevermore laughing

| Celcestietot a răspuns:

Atras? Pai, sa vedem :

- danut da niste raspunsuri inteligente, dar si amuzante in acelasi timp, la fel ca si alti crestinii practicanti (oamenii lui Dumnezeu intra si ei in lista mea) de altfel.
- mgtow - are raspunsurile la el
- Mosotti - pare in regula
- Dismally, un tip prietenos
- Simpatik are o fotografie de profil draguta, la fel ca atitudinea sa
- Despre TamplaruAnisoara pot spune ca este o enciclopedie medicala vie
- FreddieM ma loveste cu evaluarile atunci cand nu ma astept
- Annastassia (da, serios)
- Desi este un utilizator nou, AlinaElena79 a intrat in forta cu niste raspunsuri bune si cu o moralitate ridicata la un nivel nou. Imi place persoana ei, este energica si simti ca te poate readuce oricand la viata cu nivelul ei de energie.

Mentiuni onorabile : Laura1962, AvalohAlen, DaniNovember, darrio2007, Clint, floresdemayo, Crissi99, StrongHeart, Imprevizibilul, AA1CK3D.

| Celcestietot a răspuns (pentru Justme79):

Vai, dar ce flatat ma simt laughing.

| troleibuz a răspuns (pentru Celcestietot):

Esti homosexual?

| troleibuz a răspuns (pentru Drimmero):

Ea oricum crede ca toata lumea e atrasa de ea.

| Justme79 a răspuns (pentru Celcestietot):

Awww chiar nu mă așteptam la așa clasificare mulțumesc frumos :) am zis sincer ce am gândit numai la partea cu atrasul nu puteam sa mint :P

| Celcestietot a răspuns (pentru troleibuz):

Tocmai eu, un crestin sa fiu homosexual, ar fi culmea.

| Justme79 a răspuns (pentru troleibuz):

Nu cred că este 100/100 deoarece aseară a fost cu mine laughing))

| troleibuz a răspuns (pentru Celcestietot):

Bisexual atunci.

| Celcestietot a răspuns (pentru Justme79):

rolling on the floor

| troleibuz a răspuns (pentru Celcestietot):

Anisoara crede ca 5G a creat covidul...o enciclopedie a prostiei.

| Celcestietot a răspuns (pentru troleibuz):

Normosexual, atat, nimic mai mult.

| Celcestietot a răspuns (pentru Justme79):

Cu placere! Nicio problema la partea cu atrasul, nu avem cum sa fim cei mai multi dintre noi atrasi asa de usor happy.

| Celcestietot a răspuns (pentru troleibuz):

Este un crez pana la urma, nu este nimic gresit in asta. Cu toate acestea, a dat niste raspunsuri medicale exceptionale.

| Drimmero a răspuns (pentru troleibuz):

Ia lasati-o in pace, cine se ia de ea, se ia de mine,, ii tin partea

| troleibuz a răspuns (pentru Drimmero):

De ce?

| Raizing a răspuns:

Cam mult zis:,, atractie,,
greece12 - avea experienta devastatoarelove strucklove struck(in viata + exprimare)

| Drimmero a răspuns (pentru troleibuz):

Ce personaje noi dubioase iau nastere aici, care e papusarul tau?

| Raizing a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor) si ce poti face? Te dai cu capu' de bara, a?
Ciocu mic' + joc de glezne! Prea multe autogoluri,,, iti dai,,,

| Drimmero a răspuns (pentru Raizing):

Ce pot sa fac? In niciun caz sa-mi pun mintea cu nebunii, tu esti caz special, o combinatie intre autist si troll

Răspuns utilizator avertizat
| troleibuz a răspuns (pentru Drimmero):

E adevarat ca ti-a promis servicii sexuale in privat?

| Raizing a răspuns (pentru Drimmero):

Ce pot sa fac? Nimic...

Banuiam -iEU- ceva. Odata explic!

-Autist- provine din grecescul Autos -care inseamna: pentru sine insusi.Cand eram micut -iEu- n-am cautat puterea pentru mine insumi; ci pentru ceilaltiwinking

| mgtow a răspuns (pentru Celcestietot):

In sfarsit cineva ma iubeste aici, jos palaria pentru tine

| mgtow a răspuns:

Regis, e ca o fantoma dar cand am nevoie de ajutorul lui stie pe unde scoate AS-ul din camasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

"cine se ia de ea, se ia de mine" rolling on the floor)))
M-am înecat de ras.Alta replica mai buna n-ai găsit, Drimmi? Una care sa nu fie luată dintr-un film de acțiune ieftin.Si ce se intampla dacă se ia cineva de tine? Pui 3 virgule in loc de două? Mi se face pielea de gaina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba-i cam serios.