| monicaaa17 a întrebat:

De care user va simtiti atras? Tinand cont fie de poza de profil,fie de răspunsuri, atitudine etc?

60 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De asta https://www.tpu.ro/utilizator/aamtzd
Am o presimtire ca e o persoana misto in realitate, chiar daca mai face pe zmeul pe aici.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-era dor sa ma bagi in seama,, a?

Imi place ca musca lumea momeala, asta era si scopul sa pescuiesc cativa...prostalai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce e serios?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ma asteptam la 3 virgule...
Da, chiar mi-era.
Asta era scopul, nu? Sa pari prost intenționat? Ce mișcare inteligenta.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimeni nu pare prost pe langa tine, crede-ma pe cuvant,, dupa ce ca esti mai si semnalizezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Da,eu sunt cea mai cea.Se si vede, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Aia iti vorbeste de la 3 km si tu ii iei partea laughing
ce nu suporta un barbat pentru putina peesda

| gemeni6226 a răspuns:

Eu pe vremuri cand era activ de Bacemi, si acum sunt vreo 2-3persoane dar nu le scriu numele sa nu fiu interpretata in mod eronat caci simpatie simt nu altceva si sunt si prezente feminine foarte placute pe aici :Flores de Mayo Mihaela Dart.

| J0B0MAT a răspuns:

De toţi OMGGG.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ce i-am zis lui hecate, tu esti mai isteata decat ea si chiar aveam pretentii, nu glumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Eu n-am nimic cu tine, am ceva cu atitudinea tipei laughing

| troleibuz a răspuns (pentru anonim_4396):

Toata lumea are...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru troleibuz):

Nu stiu ca eu recent am observat-o laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Era culmea din moment ce n-am interactionat.

Ti-ar sta mai bine fara rautate gratuita,, nu te lua dupa hoarda de aici sa fii in trand cu hate aiurea, ai potential.

Cat despre Dorotheea, nu e fata rea, nu stiu ce are lumea cu, ala e stilul ei de a tasta mai pompos, dar cu siguranta e doar un mecanism de aparare, nu mai fiti rele, fetelor!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa-ti fac daca doar asta insisti sa arati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Asta insisti tu sa vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

I-aș băga tarif, dar mi-a dat ignor laughing chestia e că văd atâtea femei cu adevărat frumoase și deștepte care n-au figurile ei, și ea care e doar drăguță și fadă se crede buricul pământului și suferă de ea.
Dar asa e mereu laughing alea frumose se cred urâte și invers, alea slabe se cred grase si tot asa.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti rautacioasa, nu-i ok sa o judeci doar pentru raspunsurile date pe un site ca asta

Dorotheea glumeste cu mine, ne cunoastem si ne mai permitem unele glume, cel putin interactiunea noastra asa e.

Fii tu cea frumoasa si desteapta, nu mai privi in curtea vecinului, fa-ti propria recolta.

| Celcestietot a răspuns (pentru mgtow):

Mi-au placut raspunsurile tale pe care le-am mai vazut. Multumesc big grin!

| troleibuz a răspuns (pentru Celcestietot):

Urasti femeile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt nou pe aici si nu am cunoscut multa lume. Putini mi-au mai dat add la friends.
Cine raspunde bine si imi par persoane bune: ancaval, Laura1962, aumih16, TheOracle

| Curious2 a răspuns:

De Darkmagic, Sadrian, Nevermore si alti cativa.

| Celcestietot a răspuns (pentru troleibuz):

Nu, imoralitatea o urasc.

| troleibuz a răspuns (pentru Curious2):

Iti plac bosorogii? Esti fata?

| Curious2 a răspuns (pentru troleibuz):

Ha ha, nu.
Sunt baiat. Am peste 18 ani.
Imi plac, pentru ca invat multe de la ei. Asta e ta.
Nu sunt atras in sent erotic.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru J0B0MAT):

In sfarsit, ceva promitator si pentru mine. Deci *** ceva sau nu? big grin

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru SilentRain):

Go to http://theteenbay.co/, browse a bit, tell us more about it. :)

| Frank51 a răspuns:

De Adry05 si de supadeceapa, dar merge o aventura si cu alina2k18.

Mai ramane doar sa imi zica toate ca au 14 ani laughing

| Theo94 a răspuns:

In ultimul timp Dorotheea, atat pentru poza de profil cat si pentru raspunsuri.

| SataniccBichh a răspuns:

Ma simt atrasa de
-mgtow
-sadrian46
-Salontanul
-Andreeush
-darrio2007
-RoCkKiD
-Nemessys
-Adry05
-justmeAlina
-SilentRain
-Mosotti
-StrongHeart
-Alina2k18
-TheOracle
-Drimmero
-suntserios
-NietzscheFrumosSiDesteptSunt
-inYourMind
-Celcestietot
-Dalmore1996
-Hecate
-Dorotheea21
Si multi altii.