| july00 a întrebat:

Baietilor..cum v-a simtiti cand o fata se desparte de voi? tinand cont ca voi tineti la acea persoana.

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Un gol mare în suflet, depinde și motivul pentru care s-a despărțit.

15 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Am inchiriat un restaurant si am serbat hallowenul cu prietenii.

| Alexandru0007 a răspuns:

Suferim foarte tare

| ReiVaN a răspuns:

Scuzati exprimarea : A ajuns sa mi se rupa! La revedere.

| neutrino a răspuns:

Nimeni nu serbeaza un esec.

| dragos9234 a răspuns:

Daca ea se desparte de mine...
Ma simt usurat ca am scapat de inca una care habar n-are ce vrea!

| SakonSIUkon a răspuns:

Nu mi-ar pasa poate sa plece sunt obiectiv.

| july00 explică:

Sunt domnisoarabatting eyelashes

| july00 explică:

Scuze atunci happy

| HouseHouse a răspuns:

Trec mai departe, simplu!

| LittleMe a răspuns:

Ca dracu... Pentru ca am investit si sentimente pe langa bani, pentru una care credeam ca e mai altfel decat celelalte. Dar asta e, viata e aiura uneori...

| funnyboy a răspuns:

Toti zic ca a mai scapat de una ca nu-i pasa dar cand s-a despartit de mine am fost distrus mie mia pasat nu am mai iesit cu nimeni pentru ca nu am mai avut increderecrying

| Mdea721 a răspuns:

Ma,daca vrei sa parasesti pe cineva...Iti zic pe Sleau: Te simti de ****.Un ratat. Parca ai fi luat un pumn in stomacwinking Intr-un fel te simti si usurat, fiindca ai inteles ca nu meritawinking

| Nastase_Andrei_1997 a răspuns:

Usuratilaughing

| stefystefy76 a răspuns:

Depinde cand a fost pe nedrept adica cineva a inventat ceva te simti de parca soarele s-ar fi stins si daca esti vinovat doar esti dstrus si incerci sa repari motivul pentru care ai gresit...
asa an facut eu

| Alecs1296 a răspuns:

Nu cred ca se poate spune prin cuvintewinking!