| SilentRain a întrebat:

De câte ori ați fost concediați?
Câte locuri de munca ați schimbat pana la-ți găsit pe cel potriviți?
Sunteți mulțumit de job-ul actual?

23 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

1.Niciodată.
2.Două (de la primul am plecat după 13 ani fiindcă s-a desființat instituția respectivă).
3. 90%

| Freya1 a răspuns:

Nu am fost concediata niciodata.
Am incercat 4 locuri de munca dar momentan nu muncesc din niste motive persoanale.

| NLS a răspuns:

da, dar as reveni oricand la al doilea. Sau chiar la primul.
Ca dovada ca le-am ales bine pe toate, si a fost vorba de largirea orizontului profesional.

| sofisis a răspuns:

Nu am fost concediata
Da, foarte.

| mentholinks a răspuns:

N-am fost concediat. E al treilea. Hmmm. Astept sa vina rutina de care zici, inca mi-e greu la munca, chiar si azi desi am avut doar 4 ore. Offf, viata mea. Vreau doar sa ma simt si eu impacat si multumit. La tine care-i palmaresul?

| SilentRain explică (pentru mentholinks):

) 6,9

| mentholinks a răspuns (pentru SilentRain):

Nu te inteleg. Ai baut o sticla de vin cu colegii azi?

| SilentRain explică (pentru mentholinks):

Am editat răspunsul '
Nu am colegi, am doar oameni cu care trebuie sa ma inteleg pe termen scurt
Mie scârbă de alcool în orice forma

| HadesSs a răspuns (pentru SilentRain):

Oamenii care nu beau sunt oameni periculosi, vorbesc din propria experienta laughing

| SilentRain explică (pentru HadesSs):

Cum asa? laughing)
Am zis ca nu beau, asta nu înseamnă că îs de treaba

| Theo94 a răspuns (pentru SilentRain):

Tu la al catelea job esti?

| SilentRain explică (pentru Theo94):

Al treilea

| mentholinks a răspuns (pentru SilentRain):

Naspa.

| SilentRain explică (pentru mentholinks):

Așa este, cfs n-ai csf

| Emma30555 a răspuns:

Nu am fost concediata. Doua locuri de munca pana acum destul de ok amandoua dar ca orice loc de munca nu e numai distractie uneori e si stres.

| HadesSs a răspuns:

Niciodata nu am fost concediat, e al doilea loc de munca si sunt multumit momentan pana apare o oportunitate sa avansez happy Cel mai probabil ies la pensie de aici laughing

| Steregoi a răspuns (pentru HadesSs):

Si eu la fel. rolling on the floor

| HadesSs a răspuns (pentru Steregoi):

Unde lucrezi?

| Steregoi a răspuns (pentru HadesSs):

Secret.

| raMLesS a răspuns (pentru HadesSs):

La biserică laughing

| IonutCG90 a răspuns:

~O dată
~Vreo 10
~Încă nu dar lucrez la asta.

| adelushh a răspuns:

Man m-au dat afara azi sbpl e naspa frate

| SilentRain explică (pentru adelushh):

Nu fii supărat, cu siguranță o să găsești ceva mai bun