| Patry908 a întrebat:

De cate ori va spalati pe dinti in fiecare zi?

Răspuns Câştigător
| Gentiana a răspuns:

Indicat e de 3 ori. Dimineata dupa micul dejun, inainte sa mergi la servici/scoala, la pranz tot dupa ce mananci si seara dupa cina si inainte sa te culci.Insa mie nu imi permite timpul decat dimineata si seara.

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

De 2 ori pe zi. Dimineaţa când mă trezesc şi înainte să merg la şcoală, adică pe la prânz.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De 1000000000000000000000000000000000de ori

| inteligenta a răspuns:

De fiecare data dupa ce mananc.....de obicei si de 5 ori laughing))

| KevinAnthony a răspuns:

De 3 ori: dimineaţa, la prânz şi seara după mese. Dar important nu este cât şi de câte ori, ci cum!

| RoxyBrunetzik a răspuns:

Eu de doua ori ..fiinca am sc de dimineata

| PaidToKill a răspuns:

3 orihappy
1)Dimineata dupa ce mananc
2)la parnz dupa ce mananc
3)Seara inainte de culcare

| shadoow11 a răspuns:

De 2-3 ori depinda daca am timp