| tania333 a întrebat:

De cateva luni de cand m am mutat la tara aveam sa nu stiu mai nimic de acest loc. acum de 2 saptamani cand am intrat in somaj am ajuns sa stau mai mult pe acasa sa ma ocup mai mult de familia mea. dar a intervenit ceva ce eu una nu stiu ca ce sa o iau. numai in anumite perioade ale zilei am impresia ca ma priveste cineva. observ ceva ca o silueta da e sub forma de umbra. parca ar fi o femeie batrana. cum dau sa vad cine este imediat dispare. niciodata n am mai avut experiente din acestea. numai in casa asta mi s a petrecut. ce oare o fi? vreau sa vad cine este ce este da pleaca. sunt curioasa pentru ca eu sunt o persoana care nu crede in supranatural de fel, mai va pot zice ca aici in casa nu a locuit nici o batrana decat acum 40 de ani cam asa ceva. inainte de noi a locuit o familie fara copi care s au omorat chiar de anul nou anul trecut. erau tineri amandoi. am aflat astea zilele trecute pentru ca am vizitat preotul si el mi a spus ce si cui a fost casa. deci. ce i cu acea femeie batrana? va multumesc

1 răspuns:
| 7QA3 a răspuns:

Poate fi o simpla halucinatie de-a ta, provocata de stresul din ultimul timp. Incearca sa te odihnesti serios cateva zile, sa te plimbi, sa bei multa apa, sa mananci sanatos. In orice caz, poti face si un control medical. Daca "batranica" tot persista, sugerez sa iei apa sfintita si sa versi peste tot pe unde i-ai vazut aparitia si sa iei masuri impreuna cu preotul! Succes!