| powergirl a întrebat:

De cateva nopti ma visez intr-o biserica eram foarte fericita ce ar putea insemna asta? ar putea fi vreo interpretare a acestui vis? ca pe net nu gasesc nici o interpretare asa de curiozitate as vrea sa stiu ast raspuns voastre msss

1 răspuns:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Să-ţi citez din "Tălmăcirea viselor de la A la Z"-"Biserică-aproape întotdeauna este un vis bun, te-ai eliberat de griji şi nelinişti şi poţi spera într-o perioadă de calm şi linişte. O biserică văzută în vis înseamnă noroc. A te ruga într-o biserică e semn de confort. A visa că mergi la biserică în doliu poate însemna o căsătorie apropiată. Biserică dărâmată anunţă o şansă neaşteptată, bogăţie.Visul nu e bun când intri în biserică, semnificând nelinişte." Alege tu ce crezi că ţi se potriveşte dar după aceea dă uitării şi visul şi semnificaţia lui, o să dormi mai liniştită.