| ingerasha ^^___^^ a întrebat:

De cateva zile nu mai imi merge youtube nu se incarca nimic.Nu stiu ce sa fac. Ajutati-ma. Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti lipseste un program. pe care l-ai sters din greseala Adobe Flash Player.presupun ca din cauza aceasta ca am avut si eu probleme si imi cerea sa instalez acest program.INcearca si vei vedeahappy

1 răspuns:
| Butsilee a răspuns:

Sa stii ca si eu am aceeiasi problema nu mai puteam sa intru pe el dar de 2 zile merege sa intru pe el dar se incarca groazinc I don't want to see intr-un hal I don't want to see nu stiu ce are si ma enerveaza angry rau de tot angry av rog ajutati-ne si pe noilaughing big grin