| peace2013 a întrebat:

Nu stiu de ce dar in ultimele zile pe youtube videoclipurile se incarca foarte greu; de exemplu merge doar in primele 5 secunde apoi nu se mai incarca deloc.Stiti cumva de ce?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, scade rezoluţia la 144p sau cât este minimul. apoi lasă 10 secunde să ruleze, iar apoi creşte rezoluţia şi rederulează videoclipul. Baftă

| peace2013 explică (pentru anonim_4396):

Inainte mergea pe 1440p si se incarca un sfert din prima(adica acum o saptamana)

| anonim_4396 a răspuns (pentru peace2013):

straight faceCe calculator ai?

| peace2013 explică (pentru anonim_4396):

2.9 dual core 4 gb ram ddr3 placa video ati radeon hd 5450 1 gb