| mhn24 a întrebat:

De ce 50% dintre întrebări sunt raportate?

Adică, vin eu, pun o întrebare la Trivia/Amuzante - e Trivia/Amuzante, deci acolo sunt permise oarecum întrebările triviale, nu? sau nu ştiu eu? - şi deodată, PAC!, întrebare respinsă.

Aştept explicaţii.

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Se pare ca, de ceva timp incoace, fiecare face strict ce vrea pe-aici.
TPU a devenit un fel de sat fara caini, asa ca nu te mai mira. Impaca-te cu ideea ca nimeni, acolo sus, nu ne mai iubeste si suntem la mana micilor analfabeti care se distreaza raportand intrebari si raspunsuri cu toptanul.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ai perfecta dreptate, dar mai exista si ratati carora tu poate nu le esti simpatic si...PAC :Raporteaza!

bye-bye

| Bya132 a răspuns:

Dragul meu,

Totul se duce de rapa, nu iti fa griji, incurand TPU va deveni NPN ( nimeni pentru nimeni ).

Nu ne numim "toti pentru unu"? sau nu imi dau eu seama? Cred ca deja ne-am unit in doua tabere. ( eu, tu, multi multi altii ), cei care suntem raportati si cautam raspunsuri si cei care raporteaza ( idiotii. ). Sper ca Stella sa isi dea seama ce se intampla pe aici! Hai mai repejor Stella, vei fi uimita.

| LucianGabriel a răspuns:

Am patit si eu.Mai ales cati stupizi am primit, si totul era doar o simpla gluma

| Bastet a răspuns:

Stiu...si eu am postat aici a 5 oara faptul ca zic bye-bye la TPU

acolo stau copii fara viata care n-au ce face decat sa raporteza, si nimeni nu se uita peste raportari, ci doar le aproba!

bye-bye lui Bastet http://www.tpu.ro/......aporteaza/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai citeva "simpatii"pe site e clara. Un raport si treaba e facuta.Adminii nu prea mai stau sa citeasca toate raportarile, de fapt la cite se fac, nu cred ca mai au timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raport, raport, raport! Sunt intrebariii care au fost raportate o singura data ( de altii ) si se sterg, in schimb intrebarile mele! raportate de mine si de o prietena nu se sterg de nici un fel! N-am nici un raspuns si app ce fac adminii, isi fac unghiile? Ca un prost mia raportat o intrebare, din cauza ca l-am jignit intr-un raspuns!