| Miruna0909 a întrebat:

De ce acum cand a aparut tâmpenia asta de manea de la dani mocanu, despre blonde, toată lumea iar începe cu bancurile despre blonde, le jigneste si le face in toate felurile, pentru ca a zis idiotul ala in versuri ca sunt curv£? Numai in Romania se întâmpla asa ceva
Nu înțeleg ce au țiganii si mai ales țigancile cu femeile blonde
Orice melodie pe care am ascultat o din afară, nu am auzit in viata mea sa le vorbească pe blonde, mai ales de RAU.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Meh. Asculta atunci doar melodii din afara.