| anonim_4396 a întrebat:

De ce personaje cum sunt Dani Mocanu sunt foarte adimirate in Romania in special de copii?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O tara tiganita, majoritatea care o mai ramas in Romania e in mare parte alctuita de tigani

| Violleta2022 a răspuns:

Asta-i doar in imaginatia ta, nu a tuturor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceea ce se numește "Instant gratification". Cam asta promovează personaje de genul. Și normal că prinde la copii

| relian a răspuns:

Stii cum se spune, cine se aseamana se aduna laughing asa ca cei care il admira nu is departe de acest speciment deteriorat, ori cum sa-i spun un gunoi al societatii laughing

De ce lor tolera aia pe acolo nu stiu.Dar parca era vorba sal bage racoare, ori doar a fost amendat?
Sai dea amenzi asa intruna, pana il satura, cand or vedea aia cel admira, sigur se vor linisti si ei, pentru ca oamenii astia nu stau linistit cu vorba buna.

| Freya1 a răspuns:

A spus cineva intr-un interviu ca maneliștii în general sunt foarte bine văzuți ani astea deoarece fac piese ce li se potrivesc, sau ar vrea sa li se potrivească unora dintr-e tineri.

Exemplu ar fi cu trotinetele electrice, telefoanele smechere, ceasurile, o anumita firma.Toate astea sunt pe piața la mare căutare,sunt scumpe și ajungi greu sa le cumperi,iar ei fac și piese despre ele ca în momentul în care un copil sau un tânăr reușește sa și le cumpere se simte smecher ca i se potrivește melodia.
Asa și cu Dani Mocanu. Face bani ușor, se da mare, se da om periculos, smecher, iar copii se simt impresionați având în vedere ca în ziua de azi ti-o iei ușor peste cap și mai suntem și săracii mai bine de jumate din tara.

| Fatamuntilor a răspuns:

Probabil gasesc in el un model.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-au modele sănătoase în jurul lor. Ce pretenții să ai de la copii când bărbați în toată firea de pe TPU se laudă că "sunt interlopi" de parcă ar fi ceva cool și nu cel mai josnic lucru laughing unde e multă sărăcie lucie, e și multă lene și prostie, nimic nou.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu cunosc pe absolut nimeni care sa-l admire. Ți se pare ție.

| oSalamadra a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Vezi ca lumea nu se rezuma la ce cunosti tu.

| sammie a răspuns:

S-au nascut in manele si in puf. Jumatate din ei au Jordani si iPhone 14 și daca nu le cumpara parintii le spun ca fug de acasa. Și ei nici macar nu stiu sa-si prajeasca un ou.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E admirat doar de foști deținuți.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru că melodiile lui prin la un anumit public.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Le place. Asta își doresc cu Adevărată.