| anonim_4396 a întrebat:

Va salut! Am descarcat de pe net un film.Este de tipul "SRT". De ce programe as avea nevoie ca sa pot sa'l vad? Am incercat cu BSPlayer, Windows media player si Winamp, insa sunt cam vechi. Oare de asta nu o merge?

Răspuns Câştigător
| silviutzu97 a răspuns:

Incearca cu VLC media player. Ar trerbui sa-ti meargawinking!

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai descarcat filmul! Ai descarcat doar subtitrarea care are pana in 100 de KO de obicei. Un film normal AVI are in medie 700 MB. Programele de mai sus mentionate de tine deschid fisiere video de tip MP4 / 3GP / MPG / AVI / WMV / FLV / SWF / VOB / MOV / DIVX. Descarca filmul acum, daca ai traducerea.

| zdrangoi a răspuns:

*.srt este fisier de subtitrare nu este fisier video.
in concluzie ai descarcat subtitrarea filmului si nu filmul.

Răspuns utilizator avertizat
| AFR81 a răspuns:

Aha,am inteles.Dar de ce nu'mi merge ai idee?

| zdrangoi a răspuns (pentru AFR81):

Ca sa intelegi :
acest fisier trebuie insotit de un fisier video ca sa-l poti vedea.
deci trebuie sa ai doua fisiere : unul video(filmul), de obicei cu extensia *.avi si un fisier cu subtitrarea *.srt.
cel video *.avi poate functiona fara *.srt (filmul nu are subtitrare in cazul acesta).
invers nu se poate.

| AFR81 a răspuns:

Da,am gresit cand am pus intrebarea.Am 2 fisiere,unul de tip "Video Clip" si unul de tip "SRT",care am aflat de la voi ca e subtitrarealaughing.Am filmul, am descarcat bine, insa tot nu'mi mergehappy

| AFR81 a răspuns:

Da ma, am inteleslaughing.Am 2 file, una de peste 700MB care e de tipul "Video Clip", iar una mult mai mica cu subtitrarea. Apas pe cea cu videoclip, insa nu imi merge.

| guzanu92 a răspuns (pentru AFR81):

Descarca VLV Media Player si instaleaza-l. Apoi deschide fisierul cu acest program. O zi buna! ^^
Link download: http://vlc-media-player.softonic.it/download

| liviuyyy a răspuns:

L-ai loat gresit incearca sa il iei depa o alta pagina