| Florentina9210 a întrebat:

De ce atunci cand un baiat aude de la fata ca este la menstruatie, vrea sa "fuga" de langa ea?

ca tipul din videoclip https://www.youtube.com/watch?v=aOvwOfQjGIM

numai Netflix n-avea ala in cap

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu personal nu as fugi daca as afla ca ea e la menstruatie, ca uni fug cand au asa ceva e semn ca ei vor doar sex atat si ca cum fata aia numai reprezinta interes fug de ea, fiecare se comporta in felul lui nu vad nimic rusinos in faptul ca fata are menstruatie nu asta e o problema poate la uni

34 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Esti morbida, ala era excitat, si tu eu tai cu 'sunt pe stop' trebuia sa ii zici dinainte cand vedeai ca se incinge laughing totusi eu nu as fi fugit, as fi spus frumos ca exista si alte gauri care nu are legatura cu stopu, ce sa iti fac eu mai florentina daca dai doar de laughing maimutoi, p.s nu vrei sa ne intalnim blushing? laughing)

| Florentina9210 explică (pentru Liviu):

Da nu eram pe stop, m-am prefacut sa nu ii dau ce vrea. laughing
Ideea a fost in felul urmator. Tipul era genul care daca vedea o fata trebuia sa o si aiba. Cu mine nu a fost asa. L-am excitat si dupa stop. rolling on the floor Si el dupa ''hai ca ma duc si eu acasa''.
Nu am dat si eu de un baiat de doamne-ajuta, asta e. O veni si ala.

Te-ai gandit mult? smug

| Liviu a răspuns (pentru Florentina9210):

Mmm pe moment asa mi-a venit, ce zici vi la mine sa vedem daca tine si la mine faza cu stopu? laughing :-> nu de alta, tu vi cu stopu, am eu semaforu devil

| Florentina9210 explică (pentru Liviu):

Imi place ca esti optimist!

| Liviu a răspuns (pentru Florentina9210):

Mmm,ce zici imi dai voie sa iti arat ca pot fi mai mult decat un optimist? sau ramai asa incinsa mrrr nebunatico laughing big grin stiu eu ce zace in tine mrr, matsa blanda zgarie rau X_x

| Florentina9210 explică (pentru Liviu):

Te cam joci cu focul!winking

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru ca unele fete nu sunt 'oameni' in zilele ala, si n-ai cu cine vorbi, sau pentru ca unii baieti primesc 'informatia' asta ca refuz pentru sex. La ce *** sa mai stea? laughing
Eu unul n-am fugit niciodata de o fata 'pe stop', chiar daca aveam de gand sa ajung la sex, tot am iesit cu ea, chiar si dupa vestea asta... +1 impresie laughing

| Florentina9210 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Asa este, nu suntem ''oameni''. Atunci suntem cele mai rele scorpii. laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu chiar... Cunosc fete care sunt cel putin la fel de dragute, atunci.

| Florentina9210 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu vrei sa ne cunosti cand avem acele ''dureri''. Voi nu aveti de unde sa stiti! Si da, avem si momente placute.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Florentina9210):

De obicei va cunosc inainte, si trecem peste perioada aia fara conflicte... Depinde de fata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Cum am fost eu ieri, o dulceata de fata, nu? Si nici nu ai bagat de seama. Poate azi ma voi transforma.Fii cu bagare de seama, Turbina!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti o dulceata tot timpul! Si cand ma certi, esti o dulce si jumatate.
La tine ma gandeam, cand am scris mesajele de mai sus. Stii ca doar la tine ma gandesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu te cert, te tachinez.Coafura rezista! Vezi, ca azi sunt pusa pe scanal, sunt in perioada de gratie.

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Copii, luati-va o camera!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

Am vazut lumina aprinsa si asternuturi curate.Am zis, ca nu supar pe nimeni, daca ma asez o clipa...Ma scuzi, daca le-am patat!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa-ti transfer vreo 2 euro? Asa... Cat sa iesi din 'perioada'.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Florentina9210):

Aveam deja in plan.
Ne ajuti?
Ne gandeam la asta http://www.okazii.ro/......a178834711

| Drimmero a răspuns:

Ce negresa frumoasa!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Da i-a facut-o idiotului. Cica el avea in gand sa ''obtina'' ceva de la ea si cand colo, adios. laughing chestia asta i-am facut-o si eu ''cuiva''. ah.ce vremuri big grin

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este doar un videoclip...
Nu stiu ce pofta i-a stricat aluia, dar eu unul am o pofta de pizza big grin

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Iti aduce mama? big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai hai repede, ca trece pofta laughing

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Sunt in pijamale, ma primesti? laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

In pijamale la ora 12?
E frig afara...

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Si ce ma? imi aduci o patura de la tine pufoasa sa nu imi fie frig.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Hai pana nu se raceste laughing

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Ti-am oprit si tie o felie. laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Am mancat deja...

Răspuns utilizator avertizat
| ubox7007 a răspuns:

Poate e de vine faptul ca traiesti intr-o societate "mai de jos"... ca sa spun asa.