| Lollittta a întrebat:

De ce baietii nu spun pe fata "te plac", ci prin altcineva?

Răspuns Câştigător
| BulinutzaMov_6486 a răspuns:

Pentru ca nu stiu sa faca asta asa sunt baietii! Iti spun te iubesc prima data si dupa aia nu o mai auzi niciodata! Funtita?

4 răspunsuri:
| FataOreo a răspuns:

Nu e mereu asahappy

| Lollittta explică:

Sa stiti ca acele persoane pe care le rugati sa-i spuna fetei ca o placeti, de cele mai multe ori nu o fac, decat atunci cand nu mai simtiti nimic pentru ele.

| Lollittta explică:

Da ai dreptate aryna05...da de obicei eu am aflat peste 3 ani...
depinde cum este cel caruia i se incredinteaza " sarcina" asta

| Allyiee a răspuns:

Pentru ca ei, de felul lor, sunt mai timizi si le este frica de ce va spune acea fata. mi s-a intamplat si mie, ba chiar foarte deshappy