| Goddessss a întrebat:

De ce bărbații inșala? Eu doar ma intreb.
Eu în viata mea pana acum nu am întâlnit fata care sa însele(repet situația mea), dar de bărbați toată viata.
Ceea ce mi se pare mai ciudat e faptul ca stau cu câte 2 tipe pe ascuns si e ff dubios, o inseala pe una cu cealaltă si tot asa.
Eu nu ințeleg ce doamne se întâmplă, ce s-a întâmplat cu generațiile astea? De ce e asa de greu sa-i spui la o persoana ca nu mai ai sentimente si gata?
Stau cu 2 ca sa scape de singurătate in caz ca una ii da papucii si sa aiba o a doua varianta?
Si mai dubios e faptul ca ei insala si când tipa cauta pe altul, o injura de morți, fac posibilul sa o recapete înapoi...
Eu ințeleg ca din punct de vedere biologic sunt altfel concepuți dar totuși.
Ce se intâmpla?

67 răspunsuri:
| Goddessss explică (pentru BIoody):

Dap, scuze de formulare...
ideea era sa aflu motivul

| Mosotti a răspuns:

Ce se intampla e simplu, rolul natural al barbatului e sa f cat mai multe, de aia i s-a si dat testosteronul sus, ca sa aiba pofta mare de f.
Si natura ca sa ii oblige sa f si altele, ii face ca la un moment dat sa nu mai poata f doar pe una mereu, si deci se duce sa mai schimbe.

Femeia e mai mult predispusa la stabilitate, si de aia inseala mai putin, desi daca multi barbati inseala, nu cu femei inseala? Deci si ele inseala cam in egala masura uneori.

Si nu are treaba cu sentimentele, sexu e sex simplu, sentimentele-s sentimente, are sentimente fata de nevasta, dar mai vrea sex simplu si in alta parte, doar nu strica o relatie doar pentru atat.

Nu exista nici un totusi, asta este treaba. Adica multi barbati fac ce sunt programati sa faca, sa f cat mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Goddessss):

Nu ma asteptam la o reactie asa de constructiva din partea ta. Sunt sigur.

| Celcestietot a răspuns:

Pfaaai, asta este nimic pe langa ce mi s-a intamplat mie laughing

| BIoody a răspuns (pentru Celcestietot):

Asa si meriti

| Celcestietot a răspuns (pentru BIoody):

De ce ai spune asta? Gandesti la ora asta prietene? Sa nu imi spui ca tu esti persoana cu care am vorbit, lol laughing

| Goete a răspuns:

Si cate perechi barbati
Si cate perehi fete
Ai avut.