| Mămăligă59 a întrebat:

De ce brusc, toata lumea e obsedata de vampiri?-personaje fictive bineinteles.

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Efectul Twilight și alte căcaturi asemanătoare.
Lumea a observat că chestiile de genul prind bine la coșuroasele adolescente și s-a făcut abuz. Vampiri, vârcolaci, strigoi...etc în combinatie cu adolescenți pufani și simpatici. Rezultatul? O nouă obsesie pentru orice terminată nemulțumită de viața reală și de dragostea ce i-a fost oferită în spatele blocului.

| Danzell a răspuns:

Da asta e demult. cu vampiri si zombi
problema e ca in ziua de azi sunt transformati in cel mai rau fel posibil. Sexoșizati, indopati cu steroizi si cu replici atat de "mieroase: si de "corny" incat te apuca diabetul.

| Vans a răspuns:

Nu mi-or plăcut niciodată