| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand cineva aude de Tokio Hotel incepe sa ii injure si sa ii faca in toate felurile? :-s

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Fiecare este liber sa aprecieze sau nu, orice noua formatie, care e iese din tiparul cu care ne-am obisnuit... Pentru curajul ce l-au aratat, sunt demni de tot respectul... Si sa nu uitam : fiecare este liber sa-si afiseze sau nu parerea pro sau contra lor; Dorindu-va in continuare week-end placut, asteptam noi provocari... Lucien.
r

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu stiu straight faceCred ca ii uraste si de aia.hee hee
Mie una nu prea imi plac melodiile lor.Fiecare cu gusturile luiwinking

| SweetCandy a răspuns:

Deja acum s-au mai linistit apele, nu mai e toata lumea asa...la inceput intr-adevar ii priveam cu totii altfel si lumea se inpartise in PRO tokio hotel si CONTRA... mie nu imi plac insa nu am nimic cu ei, nu sunt genul meu si atathappy

| Klara a răspuns:

S-o auzi pe sor'mea...
"Eu sunt rockeritza \m/ "
"Da? Si ce asculti"
"Tokio Hotel, Jonas Brothers, Hannah Montana..."
rolling on the floor

| Casiana a răspuns:

Eu nu sunt nici fan Tokio Hotel, dar nici nu am nimic cu ei... Unele melodii chiar mi-au placut...Cred ca sunt buni, si cred ca sunt gusturile fiecaruia si ar trebui respectate...

| death a răspuns:

Pentru că sunt diferiţi şi oamenilor nu le plac stilurile care depăşesc tiparele cu care sunt obişnuiţi. Recunosc că mie nu îmi place Tokio Hotel, dar nu-i înjur. Este de apreciat faptul că au avut curajul să abordeze un stil revoluţionar şi am tot respectul pentru lucrul ăsta, cu toate că, repet, nu sunt un fan al lor.

| YepIsSuspended a răspuns:

Buna

Mie imi place... poate ca sunt ei emo dar totusi au o voce buna si la unii le place foarte mult

| DoomNEzeu a răspuns:

Poi eu stiam ca e exact invers.cand intrebi pe cineva ce asculta..."Tokio Hotel! "...:->

| knnight a răspuns:

MDa...si mie place Tokio Hotel, au chiar mel fainewinking

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Pt ca ii cred satanisti...doar prin faptul' ca sunt imbracati putin altfel asta nu inseamna ca numele lor trebuie sa fie pocit.winking
Si.pentru ca nu stiu ce'i muzica adevaratalaughing
Cocalari...oh go on

| Antrax a răspuns:

Tom e cel mai hot:X:X:X

| alexa_4912 a răspuns:

Ii urasc!

| AndreutZa_8813 a răspuns:

Mie una imi place Tokio Hotellove struck pai ii face in toate felurile because...nu le place stilul lor, muzicile lor bla bla...fiecare cu gusturile lui laughing big grin

| miha3la a răspuns:

Unii... da doar aia care nu au minte... ii cred satanici... dar sunt invidiosi pentru ca ei canta mai tare decat orice formatie...:X:Xlove struck