| AndreKaulitz a întrebat:

Care stie ce se mai aude de Bill Kaulitz/Tokio Hotel?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Insurgent a răspuns:

Poooi de curand a spus ca si-ar dori sa fie model big grin...sh ar fi incantat daki ar primi o oferta, iar despre dragoste a spus ca momentan nu e indrogostit de nimeni, dar ar fi frumos daca s-ar intampla asta.
Cam asta e mai nou :d am citit si eu in popcorn laughing

| Fantasy a răspuns:

Sa iti dau un sfat : nu intra pe blogu ala de *** (rimel) ii cel mai de *** blog din lume. daca te uiti la stirile mai vechi cu th vezi cum vb despre ei deci ii un idiot ala.stiu blogu ala de vreo 2 ani tot timpu o vb de rau de th nici nu merita citit

| BlackDevilishTeeaHumanoid a răspuns:

Http://tokio-hotel.blogz.ro lasa si niste commuri daca tot intrii(sigur daca vrei)

| alexcryss a răspuns:

Bill este bine.Impreuna cu fatele sau si-a luat o vacanta prelungita in L.A, nu s-a mutat definitiv cum spun altii.Si-a schimbat si lookul, adica s-a tuns si vopsit blond.In ceea ce priveste partea sentimentala toti stim ca este mai discret.Un lucru nu prea cunoscut este fatul ca a decis sa se faca blond culoarea lui naturala, pentru ca pe parcursul anilor parul a fost vopsit mereu, lucru care i-a suptiat firul de par, nimic grav.