| andreiutzzudumy a întrebat:

De ce cand intru in metin2 sau in orice joc imi apare o eroare mare pe tot ecranul si se blocheaza. nu inteleg ieri imi mergea azi nu imi mai merge l-am lasat pe varumeo ala de 13 ani si nu tiu ce o facut pe el dar nu mai merge. am chemat niste baieti la mine si au scpus ca numa daca reinstaleaza windows-ul merge. va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

REinstaleaza asta e pierzi un joc de copii

| kittiecat a răspuns:

Pai sa reinstalezi windows-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia reconecteazate si da de3 o refresh atunci imi zici pe mess daca iti merge sau nu bine? uite messul meu:byby_bitzy