| TotalDamage a întrebat:

De ce cand stranuti stranuti de obicei de 2 ori?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am stranutat si de 4 ori la rand.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai depinde in general din ce cauza stranuta omul. Daca stranuta din cauza alergica, va stranuta pana ce alergenul dispare.Adica de 2 ori daca e in continuare expus la alergen, stranuta de 3-4 ori. Difera de la persoane la persoane.Bafta!

| MaeRi a răspuns:

Doar ''de obicei'', depinde acum, de esxemplu daca esti alergica la ecva stranuti de 2 ori, insa doar daca simti frig sau ai simtit un miros ciudat stranuti o data, de 2 ori mai stranuti si in momentu in care ai racit, chair si de mai multe ori.Iar daca nu e alergia sau raceala, doar foarte rar se intampla ca viteza aerului in cazul unui stranut de 100-150 km/h stranuti atat de repede in cat a douae doar ca sa te asiguri ca ai dus treaba pana la capat.

| Flaviius87 a răspuns:

Asta probabil ti se intampla tie! une prietene i se intampla mereu sa stranute de 3 ori! iar de cele mai multe ori stranut o singura data, rareori de 2 ori!
Cred ca depinde de fiecare dintre noi! suntem diferiti si asa este cel mai frumos!

| TotalDamage explică:

Stranut mai ales cand ma uit la soare. Mereu de 2 ori!