| CruduIulian a întrebat:

De ce cartea e cel mai bun cadou de Revelion?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine a zis ca e?

| umbra09 a răspuns:

Nu este, dar cine si-a batut joc de tine in halul asta in cat sa iti zica asa ceva?

| CookieStar a răspuns:

Se spune că așa cum îți este în noaptea de Revelion, așa îți va fi tot anul. Deci, dacă primești o carte, vei citi cărți tot anul și îți vei îmbunătăți cultura, ceea ce este foarte bine. Dar depinde de persoană, nu trebuie să crezi toate superstițiile.

| Pangarus a răspuns:

Depinde de persoana. Daca vrei sa dai o carte cadou de Revelion poti sa comanzi de aici: http://librarie.carturesti.ro/ Eu de aici imi iau :D

| Adry15252 a răspuns:

De mere

| Spongebob07 a răspuns:

Nu e.Sau nu pentru oricine

| Romanasul a răspuns:

Pentru ca se spune ca cum iti e noaptea de Revelion așa o sa iti fie tot anul si daca Primești o carte atunci o sa Primești cărți tot anul si o sa iti inbunatatesti cultura.