| Mariο a întrebat:

De ce castravetele este discriminat fata de alte plante?
Multe plante poarta pe NEDREPT nume dumnezeiesti,chiar daca ele nu au facut minuni niciodata. Cum e Mana Maicii DOMNULUI,care e doar o simpla floare. Nu are legatura cu Maica Domnului, sunt doar minciuni. Blasfemie!
Castravetele e planta pe care DUMNEZEU o foloseste pentru a ne transmite mesaje, nu mana maicii Domnului sau alte buruieni.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cum transmite un castravete mesaje de la Dumnezeu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-am raportat pentru trolling. Sunt curios sa vad daca o sa ia vreo masura.
Foarte curios chiar.
Salutari de la Gogu Veganu (era sa uit).

| 0Alexander0 a răspuns:

Te pui tu cu voia lu' Dumnezeu? Asa a lasat dumnezeu.