| Theo94 a întrebat:

De ce cei care administreaza site-ul nu adauga optiunea de a posta poze si videoclipuri ca pe quora sau reddit?

https://www.quora.com/Are-Christina-Hendrickss-leaked-ph otos-overrated

https://www.quora.com/......March-2020

https://www.reddit.com/......he_buzzer/

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă este suficient ceea ce fac pentru noi astfel, gratuit. Dacă vrei să afișezi poze, du-te la quora.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pentru ca scopul acestui site este de a oferi ajutor persoanelor care au nevoie happy
Sunt sigur ca o parere la o poza sau un videoclip... nu este chiar asa de folos, pentru asta exista Facebook, Quora sau Reddit, cum ai mentionat si tu.

Numai bine tongue

| OldSoul a răspuns:

Ar fi o cantitate mare de continut care ar trebui verificat.
Ar fi nevoie de multe modificari la interfata.
Ar fi nevoie si de o baza de date mult mai mare.
In alte cuvinte o cantiate mare de bani, investita intr-un site care nu produce mare lucru, un site a carui scop nu are legatura cu postarea de imagini, clipuri.

| raMLesS a răspuns:

Ca nu sunt bani, de-aia... Asta e un site vechi din 2008 cred, in momentul de fata e un singur admin pe site-ul asta.
Ca sa poata pune poze, ai nevoie de un robotel extrem de inteligent, dar si costisitor, care sa analizeze daca in clip sau in poza apar imagini +18 de exemplu.
Alta varianta ar fi sa umplem site-ul de admini, care sa verifice fiecare poza in parte... o pierdere de bani.
Pana si poza de profil dureaza cateva zile sa o aprobe laughing
Asta e un site simplu, unde pui intrebari si cam atat, pe quora sau reddit, e altceva, alta politica, alte reguli, alti BANI investiti... traim in Romania.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Pentru ca nu ar face fata sa șteargă poze sau video care nu corespund din punct de vedere moral.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca TPU nu este site de socializare