| Anonima6775 a întrebat:

Geoană ar fi bun pentru președintele României?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

As fi crezut ca se intelege deja de la sine cum nimeni din clasa actuala politica nu da doi bani pe Romania...

| Simpatic a răspuns:

Sigur ca ar putea fi bun, la fel de bun cum a fost si Klaus Iohannis aka Jokerul Suprem;
Si Geoana daca va fi presedinte va semna si aproba toate 'indicatiile' primite de la cine trebuiewinking
exact precum un copil in clasa 1 care scrie dupa dictarewinking
Culmea este ca oricine ar fi presedinte in Romania, tot aceeasi maniera va adopta

| Cipi1212 a răspuns:

Bună, eu cred că da.