| Tadotaki_8217 a întrebat:

De ce colegii mei sunt niște "maimuțe perverse" rolling on the floor))

7 răspunsuri:
| Bunicul62 a răspuns:

La noi in sat copii nu se balacaresc la ore ca ei se duc la scoala. Satul nu mai are scoala si Dispensar, copii sunt satui sa astepte Autobuzul primariei care nu mai vine de un an asa ca 12 Km ii ducem cu carutele fie ca e ploaie sau ninsoare, si tot cu carutele ii aducem inapoi.Chiar daca au guturai se duc la scoala sa nu ramina de caruta. Daca nu se tin de carte o cam iau pe spinare de la parinti. Primaria nu da nici macar un brat de fin pentru cai ei stiu doar sa ceara si noi putem sa le oferim ce le dam cailor =bice pe spinare cit incape

| EmaS a răspuns:

Ei stiu care este parerea ta despre ei?

| flaby a răspuns:

Daca arati "BINE" si daca esti fata, ii inteleg... laughing Astia`s baietii tongue asa suntem toti tongue

| JenniferJannet a răspuns:

Prima data cum arati tu? poaate faptul ca te vad pe tine fac asa...depinde daca nu.atunci sunt ciudati/ sunt perversi pe langa altawinking stiu fazele astea crede ma

| Tadotaki_8217 explică:

"maimuțe perverse"

| Tadotaki_8217 explică:

Vorba colegei mele

| Tadotaki_8217 explică:

@Ema:hee hee Ema, este doar ceva ce o colega a constatat în ora de Engleza. "X arata ca o maimuța" și de aici ea a spus ca X este o "maimuța perversa", bineînțeles GLUMINDlaughing)