| anonim_4396 a întrebat:

De ce compara romanii numele meu de familie iudaic (care este mentionat in biblie) cu tarile indo-iraniene?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ignoranță. Am pățit și eu să fiu numit terorist, refugiat, străin. Din fericire nu a fost grav mai niciodată, deci nu vreau să dramatizez. Dar e vorba de ignoranță, oamenii nu știu.

| Eisenheim a răspuns:

Spune unei pisici care toarce pis pis pis vezi că probabil nici nu te băga în seamăhappy dar fă un alt sunet, orice sunet,și o să-i atragi atenția în mod sigur happy cam la fel e și cu numele, e diferit imediat atrage atenția, oare ce e, cum, de ce de unde happy