| anonim_4396 a întrebat:

De ce credeti ca sunt unii oameni dati la o parte de catre societate?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Pentru ca nu sunt ca restul turmei. Daca esti diferit esti respins.

| vocea a răspuns:

Fiindca oamenii se gandesc doar la ei.

| FaraNumePls a răspuns:

Pentru că sunt diferiți și gândesc cum ar trebui sa gândească toată lumea și asta este pentru cei mai mari o amenințare.

| presus a răspuns:

Din cauza ca nu se ridica la asteptarile lor.

| anonim_4396 explică (pentru presus):

Tu cum ai proceda daca ai fi in locul unor astfel de persoane?

| presus a răspuns (pentru anonim_4396):

Le-as intoarce spatele si mi-as vedea de treaba mea. Daca te referi la cei respinsi.

| anonim_4396 explică (pentru presus):

Pai si daca te simti singur?

| presus a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca n-ai avea un mic sprijin in familie, intre prieteni, rude.