| anonim_4396 a întrebat:

De ce dai seen la o persoana care iti scrie mesaj? Si atunci cand te plictisesti, cauti tu persoane cu care sa faci conversatii, de ce?

17 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

De ce oare am impresia ca intrebarea-i directionata fetelor? thinking

| Jo17 a răspuns (pentru Speed99):

laughing) intrebarea mea e pentru. Baieti

| RAY a răspuns:

Cei aia seen?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

I-ai vazut mesajul-seen

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt eu mai batran ca voi ce sa faci, pe vremea mea nu se datea seen o placeai o sarutai, treceai direct la actiune

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Sublim. Apucă-te să îți împărtășești învățăturile.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

E sunt prea batran ca sa va dau sfaturi, azi voi copii i luati in ras pe cei mai in varsta, asta e

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Le spunem săru'-mână şi le cedăm locul în metrou. Ce mai copil sunt şi eu.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ma ca nu sunt asa batran, nu trebuie sa imi acorzi locul tau in metrou si un loc in inima ta

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Metrou ca metrou dar cu inima exagerezi, visezi. Poate intr-o viață viitoare când am să fiu o ploşniță, sigur.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

E bine si atunci, te astept pana atunci sa vi sa bem o tuica de prune poate te vei indragosti de mine

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Să nu uiți slăninuța

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

O am cu mine mereu

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Eşti cevaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai probabil din lipsă de interes... sau vrei să pari mai interesant.

| 1231242 a răspuns:

Lumea este destul de superficiala, dar probabil ai cam observat si tu, nu?!

| emipenet a răspuns:

Pai, pana a urma lumea da seen, doar poate ca nu are timp sa vorbeasca si se grabeste sau uraste aceea persoana, nu ar trebui sa te superi pentru asta, asa e lumea acum, nu o poti schimba
dar, daca vrei sa fi tu schimbarea, incepe sa vorbesti cu lumea si nu o mai lasa in seen!
funda?