| anonimmmmm a întrebat:

De ce e asa?sad am o multime de raspunsuri si doar 10 folositoare 22 amuzante 2 stupide 2 nefolositoare? De ce nu apreciati toate raspunsurile?sad

Răspuns Câştigător
| DmnProfesoara a răspuns:

Nu esti singura care isi pune intrebarea asta.Multi nu voteaza doar pentru ca raspunsul oferit nu li se pare satisfacator...insa ar putea face bine sa voteze acel raspuns la raspuns "stupid". Dar desigur la unii le e sila sa scrie o intrebare...Insa nu fi trista, tu continua sa dai sfaturi bune oamenilor, sa-i ajuti cu vreo problema, iar ei la randul lor iti vor aprecia muica cu voturi/funde.:*

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Multi sunt cam zgarciti cu aprecierile pozitivewinking, altii nu voteaza deloc. Depinde de la persoana la persoana.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pentru că nu toată lumea votează. Unii aleg să nu folosească acest "drept". Depinde de persoană! Baftă!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu este nimeni obligat sa-ti aprecieze raspunsurile, nici pe ale altora! Poate ca sunt banale! Cand raspunsul sare in ochi de prea bun sau prea prost sau te bufneste rasul, atunci te trage inima sa votezi! Si tu nu primesti decat un punct pentru voturile "folositoare" si "inteligente" primite!

| Pho3nix a răspuns:

Tie iti pasa de astea? Nu ar trebui. Deloc!
Ajuti lumea din placere si nu pentru a primii amuzant sau folositor.

Mie chiar nu-mi pasa daca primesc sau nu. Ajut lumea din placere si nu pentru a primii voturi.

Numai bine!tongue

| anonimmmmm explică:

Pai am avut in vedere sa le apreciati dupa merit nu neaparat folositoare pe toate:d

| roxy_2350 a răspuns:

Pentru ca nu poti sa multumesti pe toata lumea. fiecare e cu parerea lui si in functie de cat l`o ajutat raspunsul tau o votat. nu poate sa dea folositor la un raspuns care nu l`o ajutat deloc.

| Raluca_1748 a răspuns:

Daca cineva nu ti-a votat raspunsul, asta nu denota faptul ca acea persoana nu ti-a apreciat raspunsul. Poate a uitat sa voteze. Important este ca tu sa te straduiesti pentru a da raspunsuri cat mai bune. Toate astea fara a astepta vreo rasplata. O faci pentru a ajuta un nevoias si nu pentu a primii un vot folositor, amuzant, inteligent sau fundita (am vazut ca e la moda "fundita" pe acest site.)