| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

De ce sunt la moda hainele "rupte"?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu stiu, poate din cauza sa faca bani din ceva diferit

| Violleta2022 a răspuns:

Oamenii sunt ca oile!
Adica sunt limitati intelectual si cu cat esti mai prost, cu atat tinzi sa imiti pe unul sau altul, pe care-l crezi mai destept, crezand ca arata misto.
Asa a aparut si moda asta. Unul care avea blugii rupti, jenat de situatie a declarat ca asa se poarta acum, alti creduli l-au crezut si au facut si ei la fel, rupandu-si blugii si curand s-a ajuns sa se mareasca turma de prosti, care imita, fiindca li se pare ca-i modern si "cool".

Acelasi lucru s-a intamplat si cu rasul in cap, sau tunsul zero.
Prietenii celo bagati in parnaie, au fraternizat cu cei din parnaie si cand acela au iesit, s-au ras in cap cu totii, spunand ca asa este moda, de fapt acoperind pentru prietenul lor, puscariasul.
Curand, mult mai multi au facut asta, considerand ca-i cool.

| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistit ca nu sunt la moda hainele rupte, aceela fiind specifice doar unui numar limitat de oameni, in general cei care nu gandesc, doar imita tot ce vad.

| Celcestietot a răspuns:

Pentru că așa sunt preferințele multora. Fiecare perioadă cu specificul său curent artistic happy.

| StrongHeart a răspuns:

Sunt.
"De ce sunt la moda?"
Asa se scrie corect.
De ce? Habar nu am, oamenii sunt prea prosti.

| JicaContra a răspuns:

Pentru ca sunt cccccccool
pentru ca idolii lor le poarta
alt exemplu CEL MAI IDIOT sunt hainele de gen Hip-Hop care erau purtate de "cantaretii" care la inceput nu aveau bani asa ca luau de la super-reduceri haine aiurea XXL si fara nici un sens de "la moda", insa oricum Hip-SHlT-ul este cu si despre PROSTIE!
auzi, sunt PROST si VIOLENT dar "MANDRU" de mine angry

| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Nu sunt la modă. Este o altă ținută vestimentară. Aceste haine sunt purtate de mulți ani de zile. Singura schimbare este nivelul de gol din haine sau locul unde sunt tăiați.
https://www.everythingmanstore.com/......pped-jeans

| Endoryus a răspuns:

Pentru ca prostia e mereu la moda.

| aumih16 a răspuns:

In 2030 sau 2040! nu vor mai fi deloclaughing sa vezi atunci! merge lumea fara blugi pe strada!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc mai puțin material laughing
Poarta unul și toți vad și poartă și ei. Dacă este într-adevăr la modă, nu stiu din ce motiv. Nu are sens destrămarea asta de haine