| anonim_4396 a întrebat:

De ce este atat de criticata Andra Gogan pentru ca face content pentru copii la 25 de ani? Pana la urma si in Gasca Zurli majoritatea sunt adulti! Eu cred ca e mai ok decat ceilalti influenceri din Romania care dezbraca pe Youtube!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O critica asa multe lume?

| Hyperion7 a răspuns:

Sa fim serioși,in decursul acestei cariere de influencerițe s-a cam făcut de cacao, așa că na, de asta este atât de criticata.
Dar din moment ce ea continuă, automat ii ignora, iar mie mi se pare o alegere înțeleaptăbig grin

| StoicAnalysis a răspuns:

Pentru ca pe langa ce face ea, are si o personalitate de copil, parca luata din desenele animate. Si se vede clar ca de multe ori se preface chiar si atunci cand e in afara proiectelor. Nu e o persoana sincera sau integra. Toata viata ei e o piesa de teatru in care isi tine masca de adolescenta de disney chiar si in momentele in care nu ai nevoie de ea.

| Xox0 a răspuns:

Pentru ca ii merge bine si le ciuda de mor. Un om sanatos nu da cu hate aiurea doar ca asa i s-a nazarit.

| Bărbatbine a răspuns:

Ursu latră câinii trece cu colaci in coadă departe ajunge și nu judeca coperta după ulciorul care nu merge la văru mic