| anonim_4396 a întrebat:

De ce multe persoane, chiar și din străinătate, o iau în vizor pe Andra Gogan și își bat joc de ea prin parodii și comentarii?

Cea mai recentă e parodia creata prin A.I unde apar vocile Andrei și a lui Răzvan Gogan, cântând versuri indecente ca o parodie a melodiei lui Alex Alvarez, "Tremur".

Prin comentariile de pe Instagram și TikTok de la clipurile ei, am văzut că o iau în râs și străinii care nu o cunosc.

De ce atrage Andra Gogan atâta hate?
De ce Selly sau alti influenceri sunt mai scutiți de hate?

Răspuns Câştigător
| Celestina003 a răspuns:

Eu cred ca este din cauza vocii ei, cam pițigăiată si din cauza personalității ei, si sa numai zic ca a făcut seriale asemănătoare cu cele de pe Disney ....deci,concluzie este prea copilăroasă si Disney ". La 25 de ani.
De ce Selly sau alti influenceri sunt mai scutiți de hate?
Pentru că au personalitate si carcarte mai normal!

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mna așa e când ai 25 ani și te comporți că la 12.

| dullcat a răspuns:

Nu sunt Selly sau altii mai scutiti de hate, doar ca nu ai ajuns tu la continutul respectiv sa vezi cum mananca lumea la ciuperci si despre ei.Iar de AI nu mai zic, e o prostie teribila treaba asta cu vocile.Acum ceva timp cred ca era un videoclip cu vocea Andreei Esca cum prezenta stirea uimitoare despre un caine care a penetrat fundul unei gaini.Erau folosite, bineinteles, cuvinte obscene si lumea chiar credea ca s-a dat asa ceva la stiri la tv.Noaptea mintii...

| Hyperion7 a răspuns (pentru dullcat):

L-am văzuttttlaughing

| Hyperion7 a răspuns:

Toți influencerii își iau hate, însa la unii e mai vizibil, in timp ce la alții nu.
Selly și-a cam luat când a fost vorba de prima lui mașină, un Mercedes nu știu de care, discuția despre sistemul educațional din 2020( https://youtu.be/I647dXGso0o?si=paeuljns-7z9jypD )și multe altele.
Abi, Diana Condurache, Alex Alvarez și mulți alții sunt relevanți in acest sens.
Eu tind sa cred că este luată la mișto de toți, datorita faptului că se baga cam peste tot (mai nou are și geluri de dus, a făcut și mai multe filme etc) și în unele nu prea da randament foarte bun(filmele) și automat că lumea e un loc plin de troli și preferă să arunce cu pietre și să judece.Probabil că mulți judeca și din cauză că e femeie și probabil sunt multi misogini, cine știe...
Ideea e că ea e cea mai umilită și pentru că face mai multe chestii și e imposibil sa nu auzi macar câte ceva despre ea+că și fratele ei mai își bagă și el coada și fiind fratele ei, trage și el gloata de troli după el.
Cel puțin asta e părerea mea.

| sammie a răspuns:

" De ce atrage Andra Gogan atata hate? "

Oamenii o cred o ciudata din cauza personalitatii ei si din cauza la cum se comporta.

" De ce Selly si alti influenceri sunt mai scutiti de hate? "

Pentru ca multi adolescenti il indragesc pe Selly din cauza ca a fost in 5GANG, din cauza ca e prieten cu o gramada de oameni populari si pentru ca e " bogat ". Asa e si cu YNY Sebi. Pentru ca muzica lui atrage tot felul de adolescenti din ziua de azi. Pe cand Andra Gogan e crezuta o copilaroasa careia ii plac copiii.

| Turbo223 a răspuns:

Isi ia hate in general de la adolescenti pentru ca e o tipa copilaroasa si sa zic, "diferita" de ce s ar considera normal sau cool. Totusi, fata a muncit pentru a fi unde e happy

| Turbo223 a răspuns (pentru Turbo223):

De altfel, multi ar zice ca are content cringe.

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Daca tie iti place de,, influenceri,, asculta-i si aplica-le sfaturile. De ce iti faci tu griji despre atacurile asupra lor? Ei trebuie sa-si rezolve acele probleme. Crezi ca lumea se schimba daca vrem noi >? Sincer. nici eu NU consider ca ceea ce canta este muzica prea evoluata. Tu ce ai invatat din melodiile ei?