| Tyuop34 a întrebat:

De ce este bine sa ai un smartwatch? Vreau sa imi schimb ceasul si ma gandesc daca sa iau ceas normal sau inteligent.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu "este bine" ca regula. Este util mai bine zis, mai mult pentru optiunile specifice pentru sanatate.
In rest, notificarile si restul... sunt 100% sigur ca tot pe telefon o sa le vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu iti ajuns notificarile de pe telefon si vrei sa fii bombardat si mai mult cu mesaje si sa fii mereu "conectat", ia-ti smartwatch.

| AlexandruM22 a răspuns:

Eram fix in aceeiasi situatie cu a ta, in sensul ca ma intrebam mereu ce face un ceas inteligent? Am tot cautat si cel mai bine structurat ghid l-am gasit aici.
https://www.smartwatch.ro/ce-specificatii-sunt-importante-la-un-smartwatch/
In general, tot site-ul este ceat in jurul smartwatch-urilor si este foarte util.