| SiLeNt a întrebat:

De ce este viata asa de grea in unele momente?
As dori cateva sfaturi pentru a trece peste ele.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Zøєy a răspuns:

Mda...Viata chiar e grea uneori dar noi trebuie sa trecem peste probleme zambind cu incredere.Niciodata sa nu te uiti inapoi! Lasa trecutul in urma si mergi mai departe.Gandeste-te ca nu merita sa suferi si ca maine totul va fi okwinking

2 răspunsuri:
| SufletDeCopil a răspuns:

Stiu cum e.
sau cel putin stiam.:-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ce simti! Daca nu am avea greutati, nu am intelege nimic din viata.Este adevarat ca uneori, ne depasesc puterile de intelegere.Nu iti pot da un sfat anume,ai incredere si rabdare, roata vietii se invirte, vin si vremuri mai bune.D-ZEU sa te ajute.