| intermision1 a întrebat:

De ce exist aici acum?

23 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ca sa incerci o tentativa de trolling/

| T0T a răspuns:

Ca să ne ocupi nouă timpul cu întrebarea ta.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Succes cu Rostov, va baga rusnacii mortu' in casa?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Haha ești așa amuzant de la un timp...de fapt de alaltăieri. rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Gata, las mistocareala mai usor,, oricum, nu am sperat o clipa la calificare dupa meciul tur.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ar trebui să o lași un timp. Probă 2-10, 2-10 se aude? laughing

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Dar de Barca ce zici?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Cea mai idioata echipa de cand ma uit eu la fotbal este camila de psg,, cum sa pierzi calificarea de la 4-0,, frumoasa revenire, dar sa nu uitam sa precizam... in spiritul arbitral/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Păi din cauza arbitrilor. Nu zic, bravo lor, însă nu prea meritau așa tare, cred.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Nu e o rusine sa te bata Bayern in circumstantele date,, W0anger are toata vina, de la anul mai vorbim cand se schimba totul aici, in bine.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

De unde știi că se schimbă în bine?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Penalty inventat, offside la 1-0,, autogol, ratarile lui qsg in prostie, au avut 3 mari de tot,, dar titlul de cea mai p.r.o.a.s.t.a echipa este acordat psg-ului, 3 goluri in 6-7 minute,, nici macar Arsenal in repriza a 2-a n-a incasat atatea goluri in nici 10 minute de la Bayern.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Pleaca Wenger, nu e de ajuns vestea asta? Vine Allegri, dar buba mare este ca pleaca jumatate de echipa,, sper totusi ca Sanchez sa ramana, cu toate ca este tentant sa plece, daca pleaca sa nu se duca la Chelski.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

În plus PSG a și avut un penalty neacordat. Să bați cu autogol, 2 penalty și un gol în minutul 5 de prelungire nu numai că e dubios dar e cam nemeritat. Golul lui Cavani a fost cel mai frumos. De asemenea se mai plângea lumea că Neymar merita un roșu dar nu îmi dau cu părerea, nu m-am uitat. Însă e cam inadmisibil ca în UCL să existe un așa meci.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Uefalona loveste din nou,, nici cu Psg nu ti-e rusine, 2 mizerii de echipe!

| Clorox a răspuns:

De ce nu?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ca sa fii mai bun.

| BlackRose03 a răspuns:

Doar universul stie raspunsul. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa-i faci trafic site-ului.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Existi din 2 motive -pentru ca te-ai nascut
-pentru ca inca nu ai murit

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Pentru ca ti-ai facut cont si nu mai poti scapa de chestia asta.

| Dededededededede a răspuns:

Degeaba.

| AlinaMelisa a răspuns:

De ce nu? Ai vrea sa fi in alta parte?