| Jazzberry12 a întrebat:

De ce Facebook-ul a devenit o obsesie pentru unii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erau niste statistici pe un site care spuneau de ce este atat de popular Facebook-ul. Pentru ca utilizatorii lui cred ca fac ceva important.

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Cum spunea utilizatorul de mai sus acestia au devenit sclavii acestuia.Mai..cand vorbesc cu unul/una de anumite chestii incepe."intri pe facebook, iti trimit pe facebook"..toolai doamne ca ma arunc pe geam intr-o zi.(vezi sa nu)..asa in linii mari.Acestia nu au altceva de lucru, se plictisesc intr-un cuvant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu au o viata reala, singura lor realitate se leaga de mediul virtual, ceea ce nu e asa de bine, dar inca nu isi dau seama, in spatele unui monitor poti sa fii cine vrei tu, sa iti face poze gen coca cu telefonul in oglinda de la baie, si sa dai like la ce vrei tu, si mai ales sa ai un vocabular oribil si lipsit de orice fel de culoare si coerenta.

| alex9569 a răspuns:

Pentru ca isi pun fetele tot felul de poze sexylaughing si baieti la fel tongue