| anonim_4396 a întrebat:

De ce femeile se plang ca nu sunt intelese?

4 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna pentru ca asa si este de cele mai multe ori.Pentru noi sunt unele lucruri un pic mai serioase, dar barbatilor li se pare o tampenie si de aceea nu le pot intelege. Avem caractere si pareri diferite si de aceea.

| bogdang a răspuns:

Depinde cui se plang... daca se plang barbatilor sigur exagereaza, in rest se poate sa si aiba dreptate!

| alexeanca a răspuns:

Nu generaliza.Nu toate se plang.In categoria asta intra insa femeile care au timp liber mai mult decat necesar si isi permit luxul de a visa la cai verzi pe pereti.
Acestor "neintelese"ale sortii le-as recomanda un al doilea job daca primul nu le ocupa tot timpul sau ceva cursuri de aerobic, inot dar si un "sport" extrem de benefic putinilor neuroni ce ii au:cititul.
Si mai e o problema:o "neinteleasa"probabil nu stie exact sa spuna ce vrea si isi doreste ca cel de langa ea sa fie posesor de simturi paranormale.Pe scurt:neintelesele sunt cele mai obositoare fiinte de pe planeta si vai de barbatii care s-au ales cu una din asta pe cap!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa-s femeile. Nu stiu sa se faca intelese si tot pe celalalt dau vina, ca el nu stie sa inteleaga. Nici macar ele nu se inteleg.